FikirPazari

Fikirpazari anket sitesi, internette anket cevaplayarak para kazanmanızı sağlayan bir platformdur. Binbir türlü konuda fikrinizi alarak bu fikirler karşılığında kullanıcılarına çeşitli ödüller dağıtan Fikirpazari, yaklaşık 36 ülkede aktif olarak faaliyet gösteren OpinionWorld’ün Türkiye koludur.

Bu hizmet ise ABD merkezli, 1977’ten beri aktif olan Dynata LLC şirketine bağlıdır. Dynata LLC, uzun yıllardır büyük şirketlere sağladığı veri hizmetiyle adını duyurmuş bir şirkettir.

Dünya çapında 1,5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet verip ek gelir sağlamalarına yardımcı olan Fikirpazari’nda para kazanmak için yapmanız gereken tek şey siteye kaydolup gelen anketleri çözmeniz.

Yazımızın devamında bu konunun detaylarından bahsedeceğiz.

 

Fikirpazari nedir?

İsim FikirPazari
Şirket Dynata LLC
Payout
Ödeme yöntemleri Carrefour, DeFacto, TeknoSA hediye kartları
A 9.5/10 ★

 

Fikirpazari nasıl çalışır?

Fikirpazari’ndan kazanç sağlamak için uygulamanız gereken birkaç kolay adım bulunmakta. Siteye kaydolduktan sonra anket çözerek puan kazanabilir, kazandığınız puanları ise çeşitli hediye kartları formunda çekebilirsiniz. Gelin bu adımları detaylı olarak hep birlikte inceleyelim.

İlk adımda Fikirpazari’na kaydolmalısınız. Bunu yapabilmek için sitede sağ üstte bulunan “Katıl” butonuna tıklamanız gerekiyor. Tıkladıktan sonra e-posta adresinizi ve gereken diğer bilgileri girerek formu doldurmalısınız.

Formu doldurup gönderdikten sonra ise sırada e-posta adresinizi onaylamak var. Bunu yapabilmek için kaydolurken kullandığınız e-posta adresine gelen iletilere bakmalısınız. Onay e-postasının içerisindeki tuşa tıkladıktan sonra ise işlem tamam!

Şimdi Fikirpazari’nda anketlere katılmak için e-posta davetleri almaya başlayabilirsiniz. Siteden size uygun bulunduğu sürece e-posta ile çeşitli anketler gelecektir. Profilinizdeki bilgileri mümkün olduğunca güncel tutarak kendinizle ilgili, profilinize uygun daha çok anket almanız mümkün.

E-postanıza gelen anketleri çözerek puan kazanabilirsiniz. Bu puanlar, Fikirpazari hesabınızda birikecektir. Sonrasında ise Fikirpazari’nın ödüller kısmından istediğiniz markayı seçerek istediğiniz hediye kodunu alabilirsiniz.

Hediye kodlarını günlük hayatınızda yaptığınız alışverişlerde kullanmanız mümkün. İstediğiniz Carrefour, TeknoSA veya DeFacto kartını alın ve faydalanın. Hediye kartlarını ilgili mağazalarda tıpkı normal para verir gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede harcayacağınız para da size kalır.

 

Fikirpazari’na katılın!

Fikirpazari anket sitesine katılıp ek gelir elde etmek için başlangıçta yapmanız gerekenler çocuk oyuncağı.

Öncelikle siteye girdikten sonra sağ üstte görebileceğiniz “Katıl” tuşuna tıklayın. Burada açılan forma e-posta, ad soyad gibi bilgileri girerek hesabınızı oluşturun.

Formu gönderdikten sonra kullandığınız e-posta adresine bir onay iletisi gelecektir. Hesabınızı açabilmek için bu e-postadaki onay tuşuna tıklamalısınız. Tıkladıktan sonra ise işiniz tamam, artık e-postanıza gelen anketleri çözerek para kazanabilirsiniz!

Eğer kendi ilgi alanlarınıza uygun anketler çözmek istiyorsanız profilinizdeki bilgileri güncel tutmanızı öneririz, çünkü böylece site size daha uygun anketler oluşturabilmek için gereken verilere sahip olacaktır.

 

 

Fikirpazari’nda paralı anketler

Kullanıcılar, Fikirpazari’na katılmadan önce anketlerin ne kadar sürdüğünü, ne kadar para kazandırdığını, hangi konularda olduğunu merak edebiliyor. Dilerseniz gelin bu soruların cevaplarını inceleyelim.

Fikirpazari’ndan alabileceğiniz anketlerin sayısı ve sıklığı tam olarak belli değil. Her anket farklı araştırma hedefleriyle piyasaya sürüldüğü için bu konuda kesin bir bilgi yok. Fakat profilinizi güncel tutarak kendinize en uygun anketleri almayı bekleyebilirsiniz.

Fikirpazari’nda anket uzunluğu ise tıpkı diğer siteler gibi ortalama 10-15 dakika alıyor. Anketlerin kısa tutulması hedefleniyor, fakat anlamlı bir sonuç verebilmeleri de önemli. Bu yüzden anketlerin zaman zaman kapsamlı olması gerekebiliyor.

Bu anketlerden elde edebileceğiniz kazanç ise anket başına 40-360 puan arasında değişiklik gösteriyor. Bu kazancı belirleyen faktörler arasında ise anketin uzunluğu, profil özellikleriniz gibi çeşitli noktalar bulunmakta. 

Sitedeki puanların ne kadar değere sahip olduğu ise ödülden ödüle değişebiliyor, fakat genel anlamda 100 puanın yaklaşık 7.5 TL’ye denk geldiğini söyleyebiliriz.

Fikirpazari’nda çözebileceğiniz anketler birçok farklı konuya sahip. Sitede de belirtildiği üzere, bir görüşe sahip olduğunuz bütün konulardaki fikirleriniz merak ediliyor. Bu konular arasında siyaset, sağlık, eğlence, sanat, yemek gibi binbir türlü şey bulunabilir. Size en uygun anketleri çözebilmek için profilinizdeki bulunan bilgileri güncel tutmayı unutmayın. Sonrasında ise istediğiniz anketi çözün, istediğinizi bırakın! 

Fikirpazari anket ödülleri

Her sitede olduğu gibi Fikirpazari’nda da kazandığınız ödülleri çekebilmek için belli bir puan sınırına gelmiş olmanız gerekmekte. Bu sınır, Fikirpazari’nda 325 puan olarak karşımıza çıkıyor. 325 puan ise yaklaşık 25 TL’ye denk geliyor.

Bu 25 TL’yi ise üç farklı şekilde çekebilirsiniz. İşte Fikirpazari’nın para çekme yöntemleri:

  • Bu yöntemlerden biri Carrefour hediye kartı almak. Bu kart sayesinde Carrefour’dan istediğiniz alışverişi yapıp hediye kartının değerini alışverişinizde kullanabilirsiniz.
  • Bir diğer seçenek ise TeknoSA hediye kartı. Aynı şekilde, TeknoSA’dan alışverişinizi yapmanızın ardından hediye kartı kullanırsanız paranızı cebinizde tutabilirsiniz.
  • Diğer seçeneğiniz ise DeFacto’dan alışveriş yapmak. İstediğiniz kıyafetleri alın, Fikirpazari’ndan kazandığınız hediye kartıyla ödeyin!

Kazandığınız puanlar karşılığında ödül alırken çok fazla beklemenize de gerek kalmıyor, çünkü Fikirpazari ödülleri yaklaşık 24 saat içerisinde kullanıcılarına teslim ediyor. Size kalan ise hediye kartlarınızı doyasıya kullanmak!

 

Fikirpazari güvenilir mi?

OpinionWorld ve Türkiye’deki kolu olan Fikirpazari, dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya onlarca ülkede hizmet vererek her ay kullanıcılarına 2 milyon TL’nin üzerinde ödeme yapmaktadır. 

Bu sitelerin çatı şirketi olan ABD merkezli Dynata LLC, 50 yılı aşkın süredir sektörde bulunarak güvenilirliğini kanıtlamış bir şirkettir. 

Fikirpazari, kullanıcılarının veri güvenliği konusunda da büyük önem göstermekte ve bilgilerin korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Kişisel verilerinizin güvende olduğuna emin olabilirsiniz, çünkü sadece anket cevaplarınız üçüncü parti kişilerle paylaşılacaktır.

Kısacası, Fikirpazari’nın kullanımı kolay arayüzü sayesinde anketler çözerek ek gelir elde ederken, veri güvenliğiniz konusunda endişe duymanıza gerek yok. Şirketin güçlü altyapısı,, sizin için son derece güvenli bir deneyim sunar.

- Conteúdo Relacionado -

Lo siento, no se han encontrado publicaciones.